به بخش قوانین سایت هاست فست خوش آمدید.تبعیت از قوانین سایت هاست فست برای دریافت خدمات از ما واجب میباشد..

قوانین سایت هاست فست به شرح زیر میباشد.

۱:تمامی سرویس های ما دارای ضمانت بازگشت وجه ۷ روز میباشند.

۲:سرویس هایی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند پذیرفته نخواهند شد و در صورت رویت از روی سرور حذف خواهند شد.

۳:از کار افتادن هاست های شما  مثلا قطع شدن ناگهانی برق سرور یا مشکلات سخت افزاری سرور و مشکلاتی که حل شدنش دست ما نیست از و از عهده ی ما خارج هستند جزو مسئولیت های ما نیست و برای رفع این مشکل باید صبور باشید.

۴:از سرویس هایی که از دامین رایگانcreatbot.ir استفاده میکنن به هیچ وجه بکاپ گیری نخواهد شد و نگهداری از اطلاعات سرویس به عهده ی خود کاربر میباشد و به هر دلیلی اطلاعات سرویس از بین رفت سایت هاست فست هیچ مسئولیتی در قبال این مسئله ندارد.

۵:سرویس هایی که مسدود شده اند را به مدت ۳۰ روز بکاپ هایشان نگهداری میشود و از بعد از ۳۰ روز بکاپ حذف خواهد شد و هیچ بکاپی بعد از گذشت ۳۰ روز به مشتری داده نخواهد شد.

۶:مشتری برای دریافت بکاپ سرویس مسدود شده ی خود باید مبلغ ۴۵,۰۰۰ تومان پرداخت کند در غیر این صورت بکاپی به مشتری تعلق نخواهد گرفت.

۷:تمامی سرویس های ما از ۱گیگابایت رم مجازی و ۱ گیگابایت رم فیزیکی و ۲۰٪سیپیو بهره میبرند و چنانچه مصرف مشتری بیش از حد باشد سرویس مسدود خواهد شد و بعد از گذشت ۲۴ ساعت آزاد و اگر دفعات بعدی تکرار شود ۱۰۰,۰۰۰ تومان خسارت باید پرداخت شود و در دفعه ی بعدی سرویس حذف خواهد شد.

۸:ما هر هفته از سرویس های شما بکاپ گیری خواهیم کرد پس اگر خودتان از سرویستان بکاپ گیری کنید طی اون ۱ هفته هیچ بکاپی از سرویس شما گرفته نخواهد شد.

۹:برای رسیدگی به مشکلات سرویس های شما باید از طریق ناحیه ی کاربری خود اقدام به ارسال تیکت کنید در غیر این صورت به مشکلات شما رسیدگی نخواهد شد.

۱۰:سرویس های هاست ایران ما دارای کنترل پنل دایرکت ادمین میباشد چنانچه این سرویس را خریداری کرده اید در صورت درخواست آموزش کار با کنترل پنل دایرکت ادمین برای شما ارسال خواهد شد.

۱۱:چنانچه کسی نزد ما از سایت شما شکایت کند سرویس بدون اطلاع مسدود و ۱۵۰,۰۰۰ تومان به عنوان جریمه دریافت میشود.

۱۲:دامین هایی که ثبت میکنید به هیچ وجه عودت داده نخواهند شد مگر اینکه از سمت ریجستر لغو شود و پول به حساب نمایندگی استرداد گردد ما نیز پول شما را به حساب کاربری شما در سایت عودت خواهیم داد.

۱۳:کسانی که سرویس برای ربات خود تهیه میکنند باید حتما رباتی بهینه داشته باشند وگرنه سرویس مسدود خواهد شد.

۱۴:سرویس هایی که بی استفاده هستند و بیش از ۲۰ روز بی استفاده مانده اند مسدود خواهد شد.

رعایت قوانین برای استفاده از خدمات ما واجب است و سایت هاست فست این اجازه را دارد که هر موقع نیاز باشد قوانین را تغییر دهد.