قوانین کامل سایت هاست فست

به بخش قوانین سایت خوش  آمدید.

 

لطفا قوانین را با دقت بخوانید.

 

مشتریانی که تازه در سایت ما ثبت نام میکنند جهت خرید سرویس تا زمانی که حسابشون در سایت تایید هویت نشه توسط تیم ما هرگونه سرویس از مشتری ساسپند و حساب مشتری نیز غیر فعال میشود.

 

هاست برای سایت های فیشینگ و کلاه برداری و فروش و بازاریابی VPNممنون و در صورت رویت ساسپند و اطلاعات برای پلیس فتا ارسال خواهد شد.

 

هرگونه استفاده ی بیش از حد از منابع برای استفاده از هاست دانلود و یا بکاپ غیر مجاز بوده و در صورت رویت سرویس مسدود و ملزم به پرداخت جریمه ی نقدی تا ۱میلیون تومان هستید.

 

دوستانی که از ما نمایندگی دامین تهیه میکنند لطفا این رو به یاد داشته باشن که با افزایش دلار و روند صعودی دلار هر لحظه باید از طریق افزونه قیمت ها رو افزایش بدن تا مشکلی پیش نیاد.

 

دوستانی که دامین از پیش ما تهیه میکنن این و بدونن امکان عودت وجه وجود نداره مگر در زمان هایی که دامین به اشتباه از سمت ریجستر ثبت بشه و اونا پول رو عودت بدن تا ما پول رو به حساب سایتتون برگردونیم.

کسانی که هاستشون قطع میشه و قطعی سرویس هاشون جوری که دست ما نیست لطفا تیکت ارسال نکنن.(قطعی برق سرور،تحریم شرکت های ارائه ی دهنده ی سرور،نابودی سرور و….)

دوستانی که سرویس مسدود شده دارن و هزینه ی تمدید رو ندادن سریعا پرداخت کنن چون ۳۰روز پس از مسدودی سرویس حذف و بکاپ نیز روز بعد حذف خواهد شد.

 

  • لطفا تمام نکات بالا را رعایت کنید تا هیچگونه مشکلی در سرویس خودتون نداشته باشید.
  • قوانین ممکن است بروز رسانی شود پس بعضی از مواقع به بخش قوانین سایت سر بزنید.

بروز رسانی قیمت

آخرین بروز رسانی های قیمت انجام شده و فعلا بروز رسانی در کار نیست.
تخفیف ۳۵۰,۰۰۰ تومانی طراحی سایت فقط با کد Web-design.همین الان طراحی سایت خودتون رو به ما بسپارید
ثانیه
دقیقه
ساعت
روز
همین الان سفارش میدم