لغو پیش بارگذاری

رعایت قوانین الزامی میباشد

تصویر بنر خوش آمدگویی

به نام خدا

به بخش قوانین سایت هاست فست خوش آمدید.

 

دوستان رعایت قوانین سایت هاست فست شرط اولیه در خرید سرویس میباشد و اگر قوانین را خوانده و سرویس خرید کنید یعنی شما تمام قوانین را پذیرفته و گلایه ای ندارید.

 

۱.هیچگونه سایت فروش وی پی ان ،کرک،فروشگاه مواد مخدر،آموزش های جاسوسی،هک و نفوذ به سرور و سیستم های دیگران و دیگر سایت هاییی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند به هیچ وجه حق بارگذاری روی هاست ندارند.

۲.دوستانی که از ما سرویس هاست میگیرن به هیچ وجه روی این هاست ها فایل نگهداری نکنن این هاست ها مخصوص میزبانی سایت نه فایل هایی که حجم بالایی دارند و اینکه این سرویس ها برای بکاپ و یا سرویس دانلود نیستند و خرید سرویس برای این دو موضوع ممنوع میباشد.

۳.خرید سرویس برای کار های فیشینگ به هیچ وجه ممکن نیست و غیر قانونی است و با خلاف کار برخورد قانونی میشود.

۴.این سرویس ها برای سایت هایی با تعداد کاربر کم میباشد و اگر شما سایتی دارید که تعداد کاربر آن در روز بیش از ۵۰ هزار نفره لطفا از سرور های مجازی آلمان و یا هلند ما خرید نمایید.

۵.دوستانی که سرویس مسدود شده دارند برای پرداخت سرویس اقدام کنند زیرا بعد از گذشت ۳۰ روز سرویس از روی سرور میزبانی حذف میشود و بکاپ سایت هم به مدت ۱ ماه روی سرور بکاپ ما نگهداری میشود و برای دریافت باید مبلغ ۳۰,۰۰۰ تومان پرداخت کنند.

۶.به عزیزانی که از ما هاست با ساب دامین creatbot.ir تهیه کردند به هیچ وجه بکاپ گرفته نخواهد شد و حتی اگر قصد انتقال داشته باشند هیچگونه بکاپی بهشون ارائه نمیشه.(بکاپ گیری به عهده ی مشتری میباشد از این سرویس ها).

۷.اگر به دلایلی مانند خرابی سرور یا قطع سرور و یا هر دلیلی که از دسترس ما خارج است سایت های شما قطع شد به ما مربوط نیست و به پشتیبانی مراجعه نکنید.

۸.سایت هایی که برای بار اول به دلایلی مانند مصرف حجم بیش از حد و یا شکایت کاربر از سرویس مسدود میشوند به مدت ۴۸ ساعت سرویس در حالت تعلیق قرار خواهد گرفت.اگر بار دوم سرویس مسدود شود کاربر ملزم به پرداخت جریمه ی ۲۵۰,۰۰۰ تومانی است و اگر بار سوم مسدود شود بدون اطلاع کاربر سرویس حذف و بکاپی به کاربر ارئه نمیشود.

۹.اگر ۳ بار اخطار از ما دریافت کنند بابت هر چیزی طبق قوانین شماره ی ۸ با آن ها برخورد خواهد شد.

قوانین در مورد سرور های مجازی آلمان و هلند

 

۱.هر کاربری که از ما یکی از سرور های آلمان و یا هلند را خریداری کند ملزم است زمان سررسید سرویس سریعا سرویس را پرداخت کند یعنی ۱ الی ۲ روز قبل از موعد سرویس چون بابت نگهداری بیش از موعد سرور هر ساعت به هزینه ی سرور افزوده خواهد شد.

۲.مشتریانی که سرور مجازی از ما  تهیه میکنند لطفا برای مقاصد کثیف استفاده نکنند چون سرور مسدود شده و از کاربر شکایت خواهد شد.

۳.این سرور ها برای ماین و کرک  قابل استفاده نیستند پس لطفا اگر قصد خرید سرور برای این کار ها را دارید لطفا خرید نکنید.

۴.این سرور ها برای سایت هایی با مصرف نسبتا بالا مناسب میباشد و اگر قصد راه اندازی سایت هایی با مصرف نسبتا بالا دارید میتوانید از سرور های مجازی آلمان و یا هلند استفاده کنید.

توجه کنید که رعایت قوانین واحب میباشد و اگر سرویسی از ما خریداری کردید یعنی قوانین سایت را قبول کرده و با دانشی که از قوانین دارید از ما سرویس تهیه نموده اید.

قوانین سایت ممکن است بروز رسانی شود لذا به این صفحه مراجعه کنید همیشه.

شمارش معکوس افزایش قیمت (فعلا افزایش قیمت نداریم)

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه